Ryhmä | Kohde ryhmä | Päivä | Klo | Alkaa |
Kilpatanssin perusteet, alkeisryhmä | 7-13 vuotiaat | Maanantai | 17:00-17:55 | 10.1.2022 |
Kilpatanssin perusteet, jatkoryhmä/E-ryhmä | 7-13 vuotiaat | Maanantai | 18:00-18:55 | 10.1.2022 |
Kilpatanssin perusteet, jatkoryhmä/E-ryhmä | 7-13 vuotiaat | Keskiviikko | 18:00-18:55 | 10.1.2022 |
Kilpatanssin perusteet, alkeisryhmä | Nuoret, aikuiset, seniorit | Maanantai | 19:00-20:00 | 10.1.2022 |
Kilpatanssin perusteet, jatkoryhmä/E-ryhmä | Nuoret, aikuiset, seniorit | Maanantai | 20:00-21:00 | 10.1.2022 |
Paso Doblen alkeet | Nuoret, aikuiset, seniorit | Maanantai | 21:00-22:00 | 10.1.2022 |
Dancing Donkies – poikien ryhmä | | Tiistai | 17:00-18:00 | 11.1.2022 |
Kilpatanssin ryhmävalmennus lattariyksilöharjoitteet | E-A taitotasot, Latino Show tanssijat | Parillisten viikkojen tiistai | 18:00-19:00 | 11.1.2022 |
Kilpatanssin lattariryhmävalmennus | D-C tason kilpatanssijat | Parittomien viikkojen tiistai | 18:00-19:00 | 18.1.2022 |
Kilpatanssin lattariryhmävalmennus | B-A tason kilpatanssijat | Parittomien viikkojen tiistai | 20:00-21:00 | 18.1.2022 |
Kilpatanssin ohjattu lattarikilpailuharjoitus (practice) | E-A taitotason kilpatanssijat | Tiistai | 19:00-20:00 | 11.1.2022 |
Bailatino Senior, avoin ryhmä | Yli 55 vuotiaat | Keskiviikko | 15:00-15:55 | 12.1.2022 |
Latino Show lasten – alkeet | 6-11 vuotiaat – avoin ryhmä | Keskiviikko | 16:00-16:55 | 12.1.2022 |
Latino Show juniorit – alkeet | 12-15 vuotiaat-avoin ryhmä | Keskiviikko | 17:00-17:55 | 12.1.2022 |
| | | | |
Kilpatanssin vakioryhmävalmennus | D-C tason kilpatanssijat | Keskiviikko | 18:00-18:45 | 12.1.2022 |
Kilpatanssin vakioryhmävalmennus | B-A tason kilpatanssijat | Keskiviikko | 19:45-20:30 | 12.1.2022 |
Kilpatanssin ohjattu vakiokilpailuharjoitus (practice) | E-A taitotason kilpatanssijat | Keskiviikko | 18:45-19:45 | 12.1.2022 |
Pilates | Avoin ryhmä | Keskiviikko | 20:30-21:30 | 12.1.2022 |
Latino Show kilparyhmä Chicas | Suljettu kilpailuryhmä-harjoitus | Torstai | 17:00-18:00 | 13.1.2022 |
Latino Show kilparyhmä Chicas | Suljettu kilpailuryhmä-valmennus | Torstai | 18:00-19:00 | 13.1.2022 |
Latino Show, avoin tekniikka ryhmä lapsille | Lapset/juniorit 7-15 vuotta | Perjantai | 16:00-17:00 | 14.1.2022 |
Naperotanssi | 3-4 vuotiaat lapset | Perjantai | 17:00-17:30 | 14.1.2022 |
Tenavatanssi | 5-6 vuotiaat lapset | Perjantai | 17:35-18:30 | 14.1.2022 |
Kilpatanssin lattarivalmennus, avoin ryhmä | E-A taitotason kilpatanssijat | Parillisten viikkojen perjantai | 18:30-19:30 | 14.1.2022 |
Kilpatanssin ohjattu lattarikilpailuharjoitus (practice) | E-A taitotason kilpatanssijat | Parillisten viikkojen perjantai | 19:30-20:30 | 14.1.2022 |
Kilpatanssin vakiovalmennus, avoin ryhmä | E-A taitotason kilpatanssijat | Parittomien viikkojen perjantai | 18:30-19:30 | 21.1.2022 |
Kilpatanssin ohjattu vakiokilpailuharjoitus (practice) | E-A taitotason kilpatanssijat | Parittomien viikkojen perjantai | 19:30-20:30 | 21.1.2022 |
LatinoMix Soololattarit | Avoin kuntotanssiryhmä, nuoret ja aikuiset | La / Su | 12:00-13:00 | 23.1.2021 |
Latino Show – tekniikka | Latin ja Latino Show tanssijat | La / Su | 13:00-14:00 | 23.1.2021 |
Latino Show – avoin koreografiatunti | Avoin ryhmä jo tanssineille, nuoret ja aikuiset | La / Su | 14:00-15:00 | 23.1.2021 |
Big Girls’ Dance Club | Kookkaiden tyttöjen ja naisten liikuntakerho | Sunnuntai | 18:00-19:00 | 16.1.2022 |